Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy Olsztyn

Kwas hialuronowy (usieciowany) – wszechstronny, wspaniały! 

Modelowanie kwasem hialuronowym to nic innego, jak uzupełnianie jego  niedoboru – w końcu jest to substancja, która naturalnie znajduje się w  naszej skórze, którą wykorzystuje nasz organizm. Z wiekiem oczywiście

zaczyna jej ubywać…ale możemy to zmienić. Modelowanie ust,  poprawienie owalu, lifting skóry? Tutaj wszystko to jest możliwe! W  naszym gabinecie mamy do wykorzystania wiele różnych preparatów z  kwasem hialuronowym – po dobraniu odpowiedniego do potrzeb każdej  pacjentki, możemy uzyskać wymarzone efekty!  A przy okazji zadbać o  prawidłową gospodarkę wodną naszej skóry.

Kwas hialuronowy to wszechstronna substancja, z którą zabiegi często  polecamy naszym pacjentom. Sprawdź jego możliwości i umów się na  wstępne konsultacje z lekarzem.

UMÓW SIĘ

Wskazania do zabiegu: 

  • modelowanie owalu twarzy (tzw. wolumetria),
  • cera sucha, zszarzała, pozbawiona blasku,
  • wiotkość, brak napięcia, skóra wymagająca liftingu,
  • wąskie, asymetryczne usta, które potrzebują podkreślenia, również w przypadku zaniku granicy czerwieni wargowej (tzw. konturu)
  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • modelowanie nosa, kości policzkowych.

Zalety:

  • efekty długo się utrzymują (jeden zabieg od 6-12 miesięcy),
  • zabieg jest wykonywany iniekcja w znieczuleniu miejscowym), – od razu po zabiegu można wrócić do swoich obowiązków,  – szerokie spektrum działania,
  • naturalny, widoczny od razu po zabiegu efekt.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Kwas hialuronowy to substancja, która służy nam do wykonania wielu  różnych zabiegów – ciężko tu mówić o jednym efekcie, kiedy tego kwasu  używamy i do liftingu, i do poprawy owalu, czy nawet do modelowania ust i kości policzkowych! To jego wszechstronne działanie to jest coś, co naprawdę uwielbiamy. Odświeżenie, nawilżenie i podkreślenie urody, np. policzków? Wszystko możemy zrealizować podczas jednego zabiegu. A efekty mogą utrzymywać się nawet rok!

Jak to działa?

Kwas hialuronowy to żelowa substancja, która naturalnie występuje w  naszej skórze. Z wiekiem jej ubywa, ale tym zabiegiem możemy ją uzupełnić – przy okazji wygładzając, ujędrniając i wypełniając miejsca, na  których nam zależy. Stopniowo, z czasem (w zależności od  indywidualnych uwarunkowań, stylu życia, diety itd.) kwas będzie  usuwany z organizmu w naturalnych procesach przemiany materii. Spodobały Ci się efekty? Zabieg można powtórzyć!

Jak wygląda zabieg? 

Metoda ta opiera się na iniekcji (wstrzyknięciu) kwasu hialuronowego w precyzyjnie wybrane miejsca, takie jak usta, policzki, bruzdy itd. Dla  pełnego komfortu pacjentów stosujemy wcześniej maść znieczulającą –  wtedy dolegliwości bólowe są mniej odczuwalne, można nawet się zrelaksować, a po chwili jest już po zabiegu. Efekty są widoczne od razu, a pełne możliwości widzimy po  2 tygodniach – kiedy efekt się ustabilizuje.

 

Co mówią nasi Pacjenci? 

„Korzystam od lat i polecam!” 

Elżbieta

 

Kwas hialuronowy Olsztyn

Zabiegi z kwasem hialuronowym w Olsztynie to świetny sposób na wiele problemów  estetycznych. Trudno o drugą substancję, która ma tak wiele różnych zastosowań! Kwas  hialuronowy to świetny wypełniacz – blizn, bruzd, zmarszczek, a nawet ust i policzków. Co również ważne, występuje w skórze zupełnie naturalnie i to w takim  samym charakterze: zatrzymuje w sobie wodę, przez co skóra bogata w ten składnik jest  świeża, lśniąca, młoda. Z wiekiem go tracimy – tym zabiegiem możemy go uzupełnić.

Zmniejszyć widoczność defektów oraz podkreślić w naszej urodzie to, co jest warte tego  podkreślenia.

Dlaczego zabiegi z kwasem hialuronowym?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać właśnie kwas hialuronowy. Olsztyn to  nie jedyne miasto, w którym jest popularny – to zabiegi często wybierane nie tylko w całej  Polsce, ale i na świecie. Z pewnością jest to zabieg, który przynosi naturalne efekty, z pewnością jest wszechstronny i utrzymuje się długo. To są właśnie najpopularniejsze powody, dla których pacjentki decydują się na ten wybór – i to nie jeden  raz!

Kwas hialuronowy w Olsztynie

W naszym gabinecie zabiegi z kwasem hialuronowym wykonujemy od lat. Bardzo sobie ten  zabieg cenimy i często polecamy go naszym pacjentom – naprawdę warto wziąć go pod  uwagę. Podczas jednej wizyty i jednego zabiegu, można jednocześnie zająć się wieloma  mankamentami urody i cieszyć się efektem nawet półtora roku! Drobne zmarszczki, bruzdy,  utrata jędrności, lifiting, wypełnienie ust i policzków na jednej wizycie? Z kwasem  hialuronowym wszystko jest możliwe, a efekty potrafią być naprawdę spektakularne. Przez krótki okres rekonwalescencji i świetne efekty, ten zabieg jest też często wybierany przed  ważnym wydarzeniem: np. przez Panny Młode. Warto go rozważyć w tym wyjątkowym  momencie w naszym życiu i zupełnie bez żadnej okazji.

Postaw na kwas hialuronowy! Olsztyn, ulica Jaroszyka 3 – to adres naszego gabinetu, w  którym przeprowadzamy zabiegi z jego udziałem. Umów się na pierwszą wizytę z lekarzem  i sprawdź, czy to zabieg dla Ciebie i co możesz dzięki niemu osiągnąć. Obiecujemy, że  będzie warto!

Ważne informacje:

Ilość zabiegów potrzebnych, by uzyskać efektJeden – zabieg można powtarzać po utracie efektu
Jak długo utrzymuje się efekt?W zależności od czynników indywidualnych pacjenta 6-12 miesięcy
Przygotowanie do zabieguBrak specjalistycznego przygotowania
Czas trwania zabieguOk. 15-20 minut
Czy zabieg jest bezbolesny?Tak, czasami pacjenci odczuwają niewielki dyskomfort
ZnieczulenieWymaga znieczulenia miejscowego za pomocą aplikacji kremu
Jak będę wyglądać po zabiegu?Zaczerwienienia, siniaki i obrzęk do ok. 2-3 dni po zabiegu
RekonwalescencjaPo zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności
Główne zalecenia po zabieguPrzez ok. 2 tygodnie należy unikać silnego nagrzewania (sauna) oraz nasłonecznienia
Główne przeciwwskazaniaChoroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przyrostowych, ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), podrażnienia i uszkodzenia skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy
UMÓW SIĘ