Hifu

Zabieg HIFU Olsztyn

HIFU, czyli czas na lifting

Jest chyba tylko jedno słowo, które potrafi oddać opinie naszych pacjentek  o zabiegach HIFU i to słowo to zdecydowanie: bestseller. Możemy go  całkowicie swobodnie podać jako świetny przykład medycyny XXI wieku  - z efektami, które pojawiają się stopniowo i bez ponawiania utrzymują się nawet do 2 lat - jest kwintesencją wyobrażeń o zabiegu nowoczesnym, idealnym. I do tego efekty są naturalne ;)

HIFU to również doskonały zabieg na „pierwszy raz” z medycyną estetyczną - nie potrzeba żadnych igieł, nie zostawia żadnych śladów na skórze, a efekty po prostu widać ;)

MAKE AN appointment

Wskazania:

 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • zwisające policzki (tzw. chomiki)
 • podwójny  podbródek
 • zapobieganie utracie jędrności podczas odchudzania
 • brzuch po porodzie
 • wiotka skóra ramion, brzucha, pośladków i ud

Zalety:

 • dyskretny, nie zostawia żadnych śladów na skórze
 • trwałe efekty
 • nie uszkadza naskórka
 • możliwość ujędrnienia dowolnej części ciała
 • możliwość wykonania zabiegu przez cały rok (bez względu na nasłonecznienie, temperaturę czy warunki klimatyczne)
 • polecany nawet przy skórze o wyjątkowo niskiej  elastyczności

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efekty zabiegu z dnia na dzień są bardziej widoczne. Jest to przede wszystkim zagęszczenie skóry - co zmniejsza jej wiotkość i zapobiega opadaniu tkanek, uelastycznia, sprawia, że zmarszczki są wyraźnie zredukowane, mniej rzucają nam się w oczy przed lustrem, a my od razu po wyjściu z gabinetu czujemy się atrakcyjniej.

Jak to działa?

HIFU to inaczej skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu -  to właśnie one sprawiają, że skóra zaczyna pracować, a wytworzony w ten sposób kolagen, tworzy taki jakby „podskórny szkielet”, który pięknie unosi i daje efekt liftingu. Ten proces trwa nawet pół roku po zabiegu, dlatego efekt i potencjał HIFU ukazuje się stopniowo, w czasie ;) Przy czym powierzchnia skóry pozostaje nietknięta - nie ma ran!

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem na skórę jest nakładany żel. Następnie do  posmarowanego miejsca lekarz przykłada głowicę urządzenia. Osoby o  niskim progu bólu mogą odczuwać lekki dyskomfort - pieczenie, uczucie gorąca.

Co mówią nasi Pacjenci?

 • HIFU

  CUSTOMER REVIEWS:
 • Ania

  Miałam kilka wątpliwości co do HIFU, ale Pani Doktor kompletnie je rozwiała. Cieszę się, że wybrałam ten zabieg, bo przyniósł naprawdę rewelacyjne efekty. A to nie jest mój pierwszy zabieg w gabinecie!

Ważne informacje:

Ilość zabiegów potrzebnych, by uzyskać efekt Zazwyczaj jeden;) ilość zabiegów uzależniona jest również od wieku i kondycji skóry, w cięższych przypadkach zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów
Jak długo utrzymuje się efekt? Pełny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach i utrzymuje się do 2 lat.
Przygotowanie do zabiegu Brak specjalistycznego przygotowania.
Czas trwania zabiegu W zależności od okolicy ciała ok. 20-40 minut.
Czy zabieg jest bezbolesny? Tak; może wystąpić niewielkie pieczenie.
Znieczulenie Nie jest wymagane.
Jak będę wyglądać po zabiegu? Może pojawiać się obrzęk miejsc leczonych, który ustępuje po 2-3 dniach; w rzadkich przypadkach pojawiają się zaczerwienienia, znikają po 7-14 dni.
Rekonwalescencja Po zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności.
Główne zalecenia po zabiegu Po zabiegu pacjent/ka może prowadzić normalny tryb życia.
Główne przeciwwskazania Ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, przebyte udary mózgu, choroby serca, stany zapalne w miejscu zabiegu.
MAKE AN appointment
BEFORE
AFTER
przed-po-hifu

 • HIFU Olsztyn - zapraszamy!

  Ten zabieg to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które szukają zabiegu idealnego i... boją się igieł :) Zabieg HIFU w Olsztynie wybierają kobiety w każdym wieku: zarówno te, które już mają problemy z jędrnością skóry (z racji typu urody, wieku, predyspozycji genetycznych, ciąży itd.), jak i te, które obawiają się utraty jędrności, bo już zauważyły pierwsze oznaki starzenia lub np. podczas intensywnego odchudzania. Szukasz zabiegu, idealnego na pierwszy raz z medycyną estetyczną? Dyskretnego, z pięknymi efektami i bez użycia igieł? Wybierz HIFU. Olsztyn to miasto, w którym wykonujemy te zabiegi - przy Jaroszyka 3 :)

 • Wybierz HIFU, wybierz efekty, których nie trzeba się doszukiwać

  HIFU to emitowanie fali akustycznej o wysokiej częstotliwości - jej praca prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki (o średnicy od 0,5 do 1 mm), dzięki czemu dochodzi do regeneracji i zagęszczania struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu od razu - dlatego na efekty nie musimy czekać. Wybierając zabieg HIFU w Olsztynie, nie musisz rezygnować ze swoich codziennych aktywności - rekonwalescencja nie będzie konieczna, a powierzchnia skóry po zabiegu jest w niezmienionym stanie. Właśnie dzięki tym zaletom zabieg HIFU Olsztyn często wybierany jest przed ważnym wydarzeniem, np. weselem czy konferencją służbową.

 • HIFU? Olsztyn? Wybierz nas!

  W naszym gabinecie dbamy o urodę i zdrowie każdej pacjentki. Wiemy, co zrobić, żeby każda kobieta poczuła się u nas zadbana, zrozumiana i zaopiekowana. Właśnie dlatego zabiegi proponujemy tylko podczas konsultacji z lekarzem, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, a w naszej pracy zawsze przede wszystkim myślimy o zdrowiu. To ono i naturalny efekt są dla nas najważniejsze! Uroda to efekt uboczny :)

HIFU Olsztyn to zabieg, który zawsze dostosowujemy do Twoich potrzeb. Ustawienie urządzenia, dokładna ilość punktów przegrzania oraz głębokość pracy jest ustalana indywidualnie, tak jak i miejsce przeprowadzenia zabiegu - ta indywidualność to podstawa, bez której ten zabieg nie może przynieść wymarzonych rezultatów. Wybierz gabinet, w którym o Twoje zdrowie i urodę zatroszczy się lekarz z powołania. Zapraszamy na Jaroszyka 3 w Olsztynie!

Satisfaction guarantee
1714+
CUSTOMER SATISFACTION
During our many years of work, we have had the pleasure of providing services to hundreds of satisfied customers.
Many years of practice
12
YEARS OF EXPERIENCE
Many years of experience allow us to provide services at the highest possible level.
make an appointment now

ul. Jaroszyka 3
10-687 Olsztyn