Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Olsztyn

Radiofrekwencja mikroigłowa, czyli moc dwóch  zabiegów. Jednocześnie!

To zabieg łączący w sobie zalety dwóch metod: radiofrekwencji (czyli emisji fal elektromagnetycznych ) oraz mikronakłuwania. To zabieg,  którego nasilenie można dostosować indywidualnie, ale tak skuteczny, że  jest efektywny nawet w przypadku leczenia starych blizn i rozstępów! To  metoda wykorzystywana przy bardzo wielu mankamentach estetycznych, a  jej wyniki są rewelacyjne. Polecamy, jeśli oczekujesz efektów, które  zwalają z nóg.

Lifting, redukcja blizn, cellulitu, zmarszczek i bruzd,  ujednolicenie kolorytu skóry, leczenie nadmiernego pocenia się, odmłodzenie skóry rąk i stóp…to tylko kilka cudów, które potrafi dokonać radiofrekwencja mikroigłowa. To również jeden z częściej polecanych zabiegów w opiece (nie walce!) z trądzikiem. Warto przekonać się o zaletach tej metody!

UMÓW SIĘ

Wskazania do zabiegu: 

 • cera zszarzała, ze zmarszczkami, zmęczona,
 • blizny: potrądzikowe, pooperacyjne, rozstępy,
 • zmarszczki i bruzdy na twarzy,
 • cellulit
 • wiotkość skóry (np. brzucha po ciąży)
 • wiek widoczny na dłoniach i stopach,
 • skóra ze skłonnością do przetłuszczania się,
 • niejednolity kolor skóry.

Zalety:

 • świetne efekty, nawet w „trudnych przypadkach”,
 • krótki okres rekonwalescencji,
 • skóra szybko dochodzi do siebie,
 • zabieg można wykonywać przez cały rok

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Spektakularnych. Najlepsze efekty zazwyczaj odczuwają osoby między 30  a 55 rokiem życia – a jeśli zabieg połączymy z mezoterapią osoczem, efekt będzie jeszcze lepszy, a czas gojenia krótszy! Na pełen obraz efektów trzeba zaczekać kilka tygodni, aż zajdą wszystkie oczekiwane procesy wewnątrz komórek. Obiecujemy jednak, że te zmiany są warte czasu oczekiwania.

Jak to działa?

Na skórę oddziałują jednocześnie dwie metody.

Radiofrekwencja emituje energię elektromagnetyczną, która podgrzewa  włókna kolagenowe – dzięki czemu ulegają one skróceniu, a skóra staje  się bardziej napięta. Przy okazji zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu!

Mikronakłuwanie natomiast powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry, tzw. efekt mechaniczny, zmuszając ją do regeneracji i wzmożenia produkcji kolagenu,  który ujędrnia, rewitalizuje, odświeża.

Całość powoduje, że powstaje nowa, młoda tkanka o prawidłowej  strukturze. A my jesteśmy naprawdę zadowoleni z efektów.

Jak wygląda zabieg? 

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalistycznej głowicy,  poprzedzony nałożeniem maści znieczulającej dla pełnego komfortu. Radiofrekwencja mogłaby być bolesna, gdyby nie znieczulenie, ale nie ma się czego obawiać – będziemy czuć wkłucia, ale nie będą nas boleć. Po zabiegu może pojawić się opuchlizna, zaczerwienienie, miejscowe podkrwawienie – objawy jednak ustępują po ok. 24 godzinach, a zaczerwienienie zazwyczaj mija już następnego dnia, czasami dłużej, po 2-4 dniach od zabiegu. Większość klientek dla lepszych efektów decyduje się do tego zabiegu dobrać mezoterapię z osoczem, a my gorąco popieramy to rozwiązanie.

 

Co mówią nasi Pacjenci? 

„Mój problem to blizny potrądzikowe – nie wiedziałam jaki zabieg wybrać, ale  na spotkaniu i po badaniu przeanalizowałyśmy z Panią Doktor zalety  różnych zabiegów i postawiłyśmy na radiofrekwencję. Jestem zadowolona,  blizny na twarzy są mniej widoczne, cała twarz wygląda lepiej.”

Bogusława

 

 

Radiofrekwencja mikroigłowa Olsztyn

Radiofrekwencja mikroigłowa to dwie terapie w jednym, to uderzenie w skórę z  dwóch stron jednocześnie. To właśnie dzięki temu, procesy, które zachodzą w  komórkach po zabiegu, są tak skumulowane – i przez to przynoszą takie efekty.  Radiofrekwencja mikroigłowa w Olsztynie to naprawdę świetny sposób na tak wiele  problemów skórnych! Upora się zarówno ze zmarszczkami i bruzdami, jak i z wiotką skórą, czy bliznami i rozstępami. Cała regeneracja tkanek zachodzi przez ok.  miesiąc po zabiegu – i to po tym czasie możemy ocenić w pełni zalety tej metody.

Szukasz wszechstronnych rozwiązań? To jest to!

Radiofrekwencja mikroigłowa w Olsztynie to z pewnością zabieg, który daje skórze  prawdziwy wycisk. Procesów, które zainicjuje, nie da się cofnąć – i dobrze, bo  sprawią one, że skóra odnowi się, co będzie widoczne gołym okiem. Niezależnie od  tego, czy mierzysz się z bliznami, czy wiotką skórą –  radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który z pewnością zasługuje na uznanie i  zauważenie w ofercie medycyny estetycznej. A w połączeniu z mezoterapią osoczem jest bestsellerem w naszym gabinecie!

Radiofrekwencja mikroigłowa? Olsztyn? Wybierz nasz gabinet!

Ten zabieg przeprowadzamy od lat i możemy się pochwalić dużym gronem klientów,  którzy wracają do nas po więcej! Inne zalety? Miejsce z przesympatyczną atmosferą,  w którym można się zrelaksować, odpocząć i zadbać o siebie. Miejsce, w którym  opiekę nad Tobą pełni lekarz, który nie tylko przeprowadza konsultację wstępną, ale i  zabieg, a także konsultacje po nim! Dla nas uroda nigdy nie jest warta ceny zdrowia –  dbamy o Twoje bezpieczeństwo i odradzamy zabiegi, które w naszym mniemaniu,  wiążą się ze zbyt dużym ryzykiem. Daj się sobą zaopiekować!

Zapraszamy do naszego gabinetu na radiofrekwencję mikroigłową w Olsztynie – już dziś umów się na pierwsze spotkanie i sprawdź, czy to zabieg dla Ciebie oraz jakich  efektów możesz się spodziewać. Masz pytania, wątpliwości? Nasz lekarz z  ogromnym doświadczeniem odpowie na wszystkie i wytłumaczy szczegóły  rediofrekwencji mikroigłowej.

Ważne informacje

Ilość zabiegów potrzebnych, by uzyskać efektŚrednio 2-4 zabiegi w odstępach 1 miesiąca
Jak długo utrzymuje się efekt?Efekt jest w pełni widoczny ok. 3 miesiące po zabiegu; aby utrzymać długotrwały efekt zaleca się wykonywanie 2-4 zabiegów w miesięcznych odstępach
Przygotowanie do zabieguBrak specjalistycznego przygotowania.
Czas trwania zabiegu40-90 minut, w zależności od powierzchni skóry
Czy zabieg jest bezbolesny?Tak, zabieg poprzedzony jest znieczuleniem
ZnieczuleniePrzed zabiegiem zostaje nałożona maść znieczulająca.
Jak będę wyglądać po zabiegu?Po zabiegu może wystąpić opuchnięcie, zaczerwienienie, bądź punkcikowe podkrwawienie; objawy ustępują jednak po 24 godzinach
RekonwalescencjaOkoło 2-4 dni, kiedy skóra jest zaczerwieniona
Główne zalecenia po zabieguSchłodzenie miejsca zabiegu, nawilżanie preparatami o właściwościach chłodzących, unikanie opalania przez ok. 2 tygodnie, stosowanie wysokiego filtru UV
Główne przeciwwskazaniaCiąża i okres karmienia piersią, nieregulowane choroby tarczycy, cukrzyca
UMÓW SIĘ