MOLEKUŁA MŁODOŚCI – ProFhilo

ProFhilo® to obecnie najnowocześniejszy preparat na rynku używany do zabiegów odmładzających. Posiada on najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego. Stosowanie polega na uruchomieniu procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Przeznaczony jest dla osób, które chcą przywrócić utracone przed laty parametry skóry. Z biegiem czasu dochodzi do zwiotczeń i deformacji rysów twarzy w obrębie policzków, a także strefie podpoliczkowej i linii żuchwy.

 

UMÓW SIĘ

Wskazania:

 • Zmarszczki: zarówno pionowe, jak i poziome twarzy
 • Zwiotczała skóra
 • Opadnięte policzki (tzw. „chomiki”)
 • Utracony właściwy kontur twarzy

Efekty

ProFhilo® zawiera największe stężenie kwasu hialuronowego na świecie, czyli 64 mg. Kwas wysoko cząsteczkowy zawarty w ProFhilo® poprawia strukturę rusztowania skóry, a kwas o niskiej masie cząsteczkowej przywraca jej nawilżenie oraz napięcie, a także stymuluje działanie odmładzające.

ProFhilo® to naturalny kwas hialuronowy poddany stabilizacji termicznej, czyli pozbawiony wszelkich dodatkowych substancji chemicznych stabilizujących i konserwujących, co sprawia, że pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry.

Zabieg ProFhilo® przywraca także utracony owal twarzy. Dzieje się tak za pomocą długotrwale uwalniającej się molekule młodości, która uruchamia produkcję elastyny i kolagenu.

Dzięki preparatowi zmarszczki będą wygładzone a rysy twarzy wysmuklone. Nie jest on jedynie wypełniaczem, ale także ma działanie głęboko rewitalizujące.

Działa jak miliony sprężynek, które zatrzymują wiotczenie się skóry, nadają jej sprężystości oraz elastyczności.

ProFhilo® za pomocą właściwości biorewitalizujących, przeciwzapalnych i regeneracyjnych, przywraca utracone rusztowanie skóry, które łączą się ze specyficznymi receptorami odgrywającymi główną rolę w odmładzaniu skóry.

 

Szczegóły zabiegu

Dla odpowiedniego komfortu cały zabieg wymaga jedynie nakłucia w 5 punktach po każdej stronie twarzy. Technika ta bazuje na minimalizacji ryzyka podania materiału do dużych naczyń lub uszkodzenia nerwów, a także maksymalizacji procesów dyfuzji w tkankach okolicy policzków, jarzmowej i w linii żuchwy.

Lekarz precyzyjnie wyznacza punkty na twarzy pacjenta i powoli wstrzykuje preparat, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny.

Zmniejszone zostaje w ten sposób także ryzyko powstania obrzęku i zasinienie w miejscu nakłucia igły.

 

Zalety

 • Nadaje skórze sprężystości i elastyczności
 • Pozbywa się zmarszczek w okolicach policzków i żuchwy (tzw. „chomików” )
 • Przywraca utracony kontur twarzy
 • Neutralizuje zwiotczenie skóry
 • Wygładza zmarszczki bez efektu „powiększenia twarzy”
 • Stymuluje produkcję kolagenu
 • Efekt utrzymuje się przez długi czas

Ważne informacje:

Ilość zabiegów potrzebnych, by uzyskać efekt?2 sesje w ciągu miesiąca, w celu wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie
Jak długo utrzymuje się efekt?Ok. 1-1,5 roku
Przygotowanie do zabieguBrak specjalistycznego przygotowania.
Czas trwania zabieguOk. 10-15 minut
Czy zabieg jest bezbolesny?Tak
ZnieczulenieNie wymaga znieczulenia miejscowego
Jak będę wyglądać po zabiegu?Brak widocznych zmian skórnych po zabiegu; nakłucia są prawie niewidoczne
RekonwalescencjaPo zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności.
Główne zalecenia po zabieguMiejsca nakłuć dezynfekować płynem 2 razy dziennie przez 3 dni, do pielęgnacji i oczyszczania twarzy nie należy używać toników na bazie alkoholu lub perfumowanych mydeł, chronić skórę przed słońcem (SPF 50) przez wyjściem z domu, zakaz opalania w trakcie i 1 miesiąc po zakończeniu terapii
Główne przeciwwskazaniaCiąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), zaburzenie krzepnięcia krwi Podrażnienia i uszkodzenia skóry, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa i skłonna do blizn), alergia na środki zawarte w preparatach, niewyrównana cukrzyca
UMÓW SIĘ