Zabiegi regenerujące skórę kolan oraz eliminujące nadmiar tkanki tłuszczowej

Zabiegi regenerujące skórę kolan oraz eliminujące nadmiar tkanki tłuszczowej

Zgrabne kolana są wizytówką kobiety i sprawiają, że nogi prezentują się atrakcyjnie. Niestety, z wiekiem produkcja kolagenu zmniejsza się, przez co skóra nad kolanami staje się zwiotczała i pomarszczona.

Obwisła skóra kolan to nie jedyne zmartwienie Pań. Nagromadzony w okolicy wewnętrznej strony kolan nadmiar tkanki tłuszczowej zaczyna tworzyć luźny fałd skórny, który nadaje kolanom mało estetyczny wygląd. Nadmiar tłuszczu nad kolanami jest najczęściej następstwem szybkiej utraty wagi, ponieważ gwałtowny spadek masy ciała nie idzie w parze z równomiernym obkurczeniem skóry.

Mankamenty te powodują złe samopoczucie i niejednokrotnie sprawiają, że zaczynamy sięgać po  ubrania, które maskują nasze kolana.

Do niedawna nadmiar skóry na kolanach mógł być usunięty jedynie przy pomocy zabiegu operacyjnego, jednakże współczesna technologia wykorzystywana w medycynie estetycznej pozwala wyeliminować ten problem przy pomocy nieinwazyjnych zabiegów.

Efekty zabiegu uzależnione są od rodzaju zastosowanej metody. Jeżeli zdecydujemy się na peelingi chemiczne, wówczas twardy naskórek ulegnie rozpuszczeniu odkrywając gładką i miękką skórę kolan. Z kolei podanie zastrzyków mających na celu rozbicie nadmiaru komórek tłuszczowych spowoduje zmniejszenie fałd w obrębie kolan. Zabiegi takie jak Hifu, czy też mezoterapia mają głównie za zadanie zniwelować zmarszczki i ujędrnić skórę.

Zapraszamy do naszej praktyki w celu określenia problemu estetycznego i doboru odpowiedniej metody/preparatów, które pozwolą Państwu cieszyć się pięknym wyglądem kolan.

Metody:

 

Umów się na konsultację
Jeśli masz pytania umów wizytę i skosultuj się z lekarzem
UMÓW SIĘ TERAZ