For men

We emphasize masculinity.
And nothing else!

W medycynie estetycznej dla mężczyzn nie chodzi o podkreślenie ust, wygładzenie skóry i rewelacyjny wygląd w stroju kąpielowym. Jeśli jednak chcesz pozbyć się blizn, przestać nadmiernie się pocić podczas spotkania biznesowego, zmniejszyć wypadanie włosów czy widoczność zmarszczek - jesteśmy do dyspozycji. Efekt? Naturalny i dyskretny. Nie, nie będziesz musiał tłumaczyć się w pracy, dlaczego Twoja twarz wygląda jakby inaczej. I mówimy tu nie tylko o efekcie końcowym, ale i o okresie przejściowym po zabiegu - staramy się dobierać je w taki sposób, żeby efekty były widoczne od razu, bez opuchlizn, bez zaczerwień. Choć nie zawsze da się bez paru siniaków ;) Ale bez obaw - na pewno Cię uprzedzimy!

Wiemy, jak zadbać o naszych pacjentów.

Na co najczęściej decydują się mężczyźni w naszym gabinecie?

Usuwanie blizn i rozstępów

Blizny pooperacyjne, ślady po trądziku z okresu dojrzewania, rozstępy na plecach - redukcja tych zmian to zastrzyk pewności siebie dla każdego faceta.

I już bez śladu krępacji ściągasz koszulkę.

Leczenie wypadania włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem wielu mężczyzn. Nie musisz golić się na łyso, wystarczy, że wybierzesz zabieg, który pomoże zminimalizować ten proces.

Wybierz działanie, zamiast przyjaźnić się z maszynką.

Regulacja pocenia

Nadmierne pocenie to nie tylko wynik stresu, ale często po prostu uwarunkowania genetyczne. Nie pomoże medytacja, pomoże konkret: odpowiednie leczenie, które zmieni ten stan.

I po problemie!

Zabiegi na skórę twarzy

Mocno zarysowana szczęka, równomierny koloryt, brak problemów z trądzikiem czy widocznymi porami - to podstawowy wybór większości mężczyzn. Czasem wystarczy już kilka zabiegów, żeby wyglądać lepiej. Naprawdę ;)

Redukcja tkanki tłuszczowej

Do naszego gabinetu przychodzą nawet sportowcy, którzy bezskutecznie zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niechcianych miejscach. To również Twój kłopot? Zgłoś się do nas - wiemy jak zlikwidować ten problem.

Zmniejszenie widoczności zmarszczek

Są zmarszczki, które dodają mężczyznom uroku i siły, ale są takie, które naprawdę potrafią zepsuć humor. Nie musisz mieć wieku wypisanego na twarzy. Nie ma takiej potrzeby ;)

Jeśli coś Cię drażni - zrób coś z tym. Bez sentymentów!

Dlaczego warto?

W naszym gabinecie na Twojej drodze stanie lekarz, który ma wiedzę o dobieraniu zabiegów (również dla mężczyzn!), wiedzę o ich efektach i możliwych działaniach niepożądanych. Wbrew pozorom męska skóra różni się od kobiecej, wymaga innego podejścia, innego natężenia preparatów - stąd częsty problem z brakiem oczekiwanych rezultatów w medycynie estetycznej mężczyzn. To są inne kanony piękna, inne oczekiwania i trzeba o tym pamiętać. Mamy szerokie grono pacjentów, którzy wracają do nas regularnie i takich, którzy polecają nas znajomym. Niezależnie od tego, jakie masz oczekiwania, wiemy, że potrafimy im sprostać.

What do your friends say about our treatments??

  • Bartosz Manicki

    Niesamowite miejsce. Szczerze polecam!

  • Marcin Cz.

    Pełen profesjonalizm. Klinika na najwyzszym poziomie.

Umów się na wizytę

Czeka Cię chillout room, z dobrą, mocną kawą i pismami dla mężczyzn oraz konsultacja z lekarzem, który bez ogródek powie Ci, jakie zabiegi są dla Ciebie, a jakie zdecydowanie nie.

Ostateczna decyzja? Należy tylko do Ciebie!

[ umów się na pierwsze konsultacje ]

Satisfaction guarantee
1709+
CUSTOMER SATISFACTION
During our many years of work, we have had the pleasure of providing services to hundreds of satisfied customers.
Many years of practice
11
YEARS OF EXPERIENCE
Many years of experience allow us to provide services at the highest possible level.
make an appointment now

ul. Jaroszyka 3
10-687 Olsztyn