Online consultations

Zapisz się na konsultacje

Lub

Zadzwon do nas

Czas na 
Konsultacje Online  

Mamy to! Konsultacje online pojawiły się w naszej ofercie. Konsultacje, które znacząco  ułatwią ten pierwszy (ale i kolejny!) kontakt między nami, a naszymi pacjentami :) I to w  całkowitym bezpieczeństwie, bo prosto z domowych pieleszy. Ta nowa, opracowana  przez nas formuła, ma szereg zalet i chętnie Wam o nich opowiemy. Dlaczego warto,  czego możecie się spodziewać, jak się przygotować?   

Kiedy myślimy o konsultacjach online, myślimy ciepło o wszystkich kobietach, które są takie ja my - zabiegane, z grubym neseserem zaległych spraw, z dziećmi, z zakupami, z  nadgodzinami w pracy i wiecznym niedoczasem. O kobietach, które chcą coś dla siebie   

zrobić, ale zwyczajnie nie wiedzą, od czego zacząć, co będzie dla nich dobre. Potrzebują rozmowy - ciepłej, wspierającej, rozmowy o samopoczuciu, o kompleksach i o własnych,  indywidualnych potrzebach. Porady wykraczającej poza samą kwalifikację do zabiegu.  Takiej na miarę potrzeb, na miarę naszych zabieganych czasów.  

I właśnie taką propozycję dla Was mamy!   

Wygodnie, w fotelu, z herbatą. Porozmawiamy o zdrowiu i o urodzie, zapoznamy się ze skórą, przyjrzymy się jej kaprysom, jej słabościom. W zależności od potrzeb rekomendujemy ok.  30-45 minut rozmowy ze specjalistką, która - obok szczegółowego wywiadu medycznego - wesprze, podpowie, rozwieje wątpliwości, opowie o możliwościach. Chcesz wiedzieć jak zacząć, jakie badania zrobić, jakie kosmetyki i jakie zabiegi wybrać, żeby osiągnąć efekt o jakim marzysz? To wszystko na konsultacjach. I to bez zbędnych barier, formalnych wystąpień i sztywnych ram! Po rozmowie? Na mailu ląduje wiadomość od nas, podsumowanie konsultacji. A czy się zdecydujesz, czy nie, czy będziesz chciała spróbować coś zmienić - zależy wyłącznie od Ciebie, a my dajemy Ci do tego przestrzeń.  

To dla nas bardzo ważne.  

Dlatego, jeśli:  

Potrzebujesz porady dotyczącej swojego zdrowia i urody   

Chciałabyś, aby ktoś spojrzał na Twoje zdrowie holistycznie, a nie tylko przez pryzmat  konkretnej dolegliwości czy defektu   

Przed decyzją chcesz rozważyć wszystkie za i przeciw   

Nie wiesz, jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni  

Chcesz porozmawiać z lekarzem w bezpiecznej i spokojnej atmosferze  to konsultacje online są propozycją dla Ciebie! 

Dlaczego warto?Oszczędzasz czas!
I nawet nie musisz wychodzić z domu :)


Wystarczy jedno kliknięcie
Umów się na konsultację już dziś!


Troszczymy się o Twoje zdrowie i samopoczucie.
Uroda ma być do niej dodatkiem.


Po konsultacji otrzymujesz poradę w szerokim zakresie.
A nie tylko listę proponowanych zabiegów.


Masz więcej wątpliwości, chcesz o coś dopytać?
Każda następna konsultacja jest darmowa!


Kiedy tylko chcesz
Chwila wolnego w pracy, urlop? Wystarczy tylko WiFi!

FAQ:


Najczęściej zadawane pytania

Czy konsultacja jest konieczna? Czy można od razu zrobić zabieg?
Konsultacja przed zabiegiem jest dla pacjenta gwarancją bezpieczeństwa i zdrowia. Jest  ona bardzo szczegółowa, analizujemy ogólny stan zdrowia, ewentualne przeciwwskazania  do zabiegu, identyfikujemy problem, oceniamy skórę całościowo, rozmawiamy o  
potrzebach pacjenta, ustalamy plan terapeutyczny – czyli jakie zabiegi będą optymalne, czy przyniosą jak największe korzyści i efekt, którego pacjent oczekuje. Bez takich konsultacji nie  chcemy podejmować się wykonywania zabiegu, bo takie podejście jest sprzeczne z naszą filozofią i po prostu - może zagrażać zdrowiu i życiu, nie mówiąc nawet o urodzie!


Czy można dobrze ocenić stan cery online?  

Konsultacja to nie tylko ocena stanu skóry, ale ocena całościowa stanu zdrowia pacjenta  oraz rozmowa o jego potrzebach i problemach. To czas 100% dla Ciebie, czas, gdzie  skupiamy się tylko na Tobie i na podstawie rozmowy, historii problemu i tego, jak wygląda skóra, ustalamy jaki zabieg jest najbardziej odpowiedni. Co bardzo
ważne, nie tylko na podstawie połączenia online lekarz ocenia skórę pacjenta, ale również poprzez zdjęcia wykonane przez pacjenta przed konsultacją i wypełnioną ankietę oraz wywiad.


Czy muszę zrobić foto twarzy, jeśli mój problem dotyczy innej partii/części ciała?  

Dobrze jest wysłać fotografię twarzy - twarz odzwierciedla stan skóry mniej więcej na  całym ciele, to jest dodatkowa informacja do lekarza, który konsultuje. Oczywiście  przymusu nie ma :) Podkreślamy tylko, że takie zdjęcia poszerzą konsultacje, ale decyzja  zawsze zależy od pacjenta! 


W jakim programie odbywa się konsultacja?  

Nie jest wymagane instalowanie specjalnego programu. Konsultację online łączymy przez  specjalny link, który jest wysyłany 5 minut przed zaplanowanym spotkaniem.  


Czy konsultacja odbywa się przez komputer, czy przez komórkę?  

To wszystko zależne jest od pacjenta. Istnieje i taka, i taka możliwość:) Wystarczy przy  zapisie na konsultacje zaznaczyć, czy pacjent chce otrzymać link na email, czy sms na  telefon komórkowy.  


Co w przypadku, jeśli połączenie/link zostanie zerwane?  

Jeżeli wysłany przez nas link nie będzie działał ani przez telefon, ani komputer, naszym  planem awaryjnym jest whatsapp - aplikacja, która inaczej niż facebook czy instagram -  jest bezpieczna, dlatego warto mieć ją zainstalowaną jako ostatnią deskę ratunku :)  


Czy mogę odbyć konsultacje w weekend/godziny wieczorne - pracuje do późna i nie  mam inaczej czasu!  

Nie ma problemu! Mamy elastyczne godziny pracy ;)  


Ile trwa taka konsultacja?  

Wizyta trwa 30-40 min, wtedy mamy czas, aby zająć się pacjentem całościowo ;)


Czy muszę być w domu w trakcie konsultacji, czy w aucie/pociągu/innym miejscu?  

Miejsce konsultacji powinno być wybrane przez pacjenta, jednak zawsze zachęcamy do  tego, żeby było to miejsce bezpieczne i komfortowe, najlepiej z dobrym oświetleniem.  Atmosfera konsultacji powinna być wolna od osób trzecich - w takich okolicznościach  można szczerze wyznać swoje problemy i wątpliwości dotyczące zdrowia czy urody :)  


Czy oprócz Pani doktor ktoś jeszcze będzie oglądał zdjęcia? Czy moje fotografie są bezpieczne?  

Zdjęcia pacjenta zgodnie z RODO są wykorzystane tylko pod kątem działań w gabinecie i  przechowywane bezpiecznie w naszej bazie, z zachowaniem wszystkich form  bezpieczeństwa.


Czy jeśli dam ciała  konsultacja nie odbędzie się z mojej winy) to termin  przepada, czy mogę jeszcze raz się zapisać (w ramach opłaconej kwoty)?  

Pacjent ma prawo do jednorazowej zmiany terminu min. 48 h przed planowaną konsultacją. Każda kolejna zmiana terminu wiąże się niestety z utratą opłaconej kwoty.


W jaki sposób mam uiścić płatność za konsultacje?  

Wszelkie szczegóły dotyczące konsultacji pacjent otrzymuje na maila, po ustaleniu terminu  - w tym również szczegóły dotyczące płatności. Pacjent może uiścić opłatę, korzystając z  wygodnych przelewów, bądź dokonać wpłaty w sposób tradycyjny (podane są dane konta  i wytyczne co wpisać w tytuł przelewu).


Czy mogę otrzymać propozycje zabiegów w określonej cenie?  

Podczas konsultacji dopasowujemy zabieg do szczególnych potrzeb pacjenta, a następnie  wyceniamy każdy zabieg, biorąc pod uwagę jego obszar i ewentualną ilość potrzebnego preapartu. To od pacjenta zależy, czy zdecyduje się na dany zabieg, czy nie. Nie  popędzamy ;)  


Nie chce konsultacji online, wolałabym w gabinecie - czy jest taka możliwość?  

Konsultacja w gabinecie jest możliwa, o ile istnieją ku temu specjalne przesłania, np. przy  okazji konsultacji po zabiegu.


Miałam już wykonywany zabieg w Waszym gabinecie, nie potrzebuje konsultacji,  chce się umówić od razu na zabieg ;)  

Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja. Jest ona dużo krótsza (bo już się znamy), ale konieczna, bo lekarz musi wiele rzeczy ocenić: m.in. przebieg procesu gojenia, efekty poprzedniego zabiegu, czy nie pojawiły się nowe przeciwwskazania i po prostu - czy kolejny zabieg przyniesie korzyści, czy nie lepiej z niego zrezygnować lub zastąpić go innym zabiegiem, a nawet nowym planem działania :)


Miałam zabieg (np. toksynę) w innym gabinecie, chce powtórzyć zabieg w naszym  gabinecie bez konsultacji, można?  

Pacjent musi przejść całą konsultację wraz z kwalifikacjami do zabiegu w naszym  gabinecie.


Chcesz wiedzieć więcej?
Więcej szczegółów chętnie prześlemy na Twój adres mailowy.
Skorzystaj z formularza lub po prostu wyślij nam wiadomość.
Nie możemy się już doczekać ;)

Zapisz się na konsultacje

Zapisz się na konsultacje

Lub

Zadzwon do nas

Satisfaction guarantee
1699+
CUSTOMER SATISFACTION
During our many years of work, we have had the pleasure of providing services to hundreds of satisfied customers.
Many years of practice
11
YEARS OF EXPERIENCE
Many years of experience allow us to provide services at the highest possible level.
make an appointment now

ul. Jaroszyka 3
10-687 Olsztyn