Osocze bogatopłytkowe
Zabiegi osocze Olsztyn

Zabieg – osocze bogatopłytkowe, czyli wampirzy  lifting!

Wampirzy lifting, choć nazwę ma dość przerażającą, sławę zyskał już dawno temu – osocze wykorzystywane jest w różnych dziedzinach medycyny i to z wielkim powodzeniem! Pobierane z krwi pacjenta, a następnie odpowiednio przygotowane i wykorzystywane, osocze jest świetne dla tkanek, które potrzebują odnowienia i regeneracji. Efekty są świetne, wykorzystujemy możliwości własnego organizmu, rekonwalescencja jest krótka. I to są powody, dla których warto przemyśleć ten zabieg!

Rewitalizacja, wygładzenie, ujednolicenie kolorytu, poprawa napięcia i  gęstości, wygładzenie zmarszczek – to podstawowe efekty. Zabiegi z  osoczem wykorzystuje się również do zniwelowania wypadania włosów. To dobra propozycja także dla skóry młodej, kiedy chcemy podtrzymać jej wspaniałą kondycję jak najdłużej.

Doskonały jako wzmocnienie i uzupełnienie efektów innych zabiegów, takich jak np. laser frakcyjny czy radiofrekwencja mikroigłowa. Zapytaj nas o szczegóły!

 

UMÓW SIĘ

Wskazania do zabiegu: 

  • Rewitalizacja skóry okolicy twarzy i ciała (np. szyja, dekolt, grzbiety dłoni, uda, pośladki, biust),
  • Redukcja zmarszczek i fałd,
  • Regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej,
  • Nadmierne wypadanie włosów,
  • Włosy zniszczone, pozbawione blasku,
  • Blizny potrądzikowe,
  • Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii.

Zalety:

  • zabieg bezpieczny (wysoka biokompatybilność),
  • zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczucia są uzależnione od indywidualnego progu bólu pacjenta (znieczulenie w postaci maści),
  • sama natura.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Osocze bogatopłytkowe (nazywane też popularnie wampirzym liftingiem)  to zabieg, który zapewnia regenerację i odnowę skóry. Wygładza  zmarszczki, ujędrnia, poprawia ukrwienie, a dodatkowo przebudowuje włókna kolagenowe! Ze względu na spektakularne efekty zabieg ten stał się popularny na całym świecie, również wśród celebrytów. Z osocza korzystamy również w leczeniu nadmiernego wypadania włosów.

Jak to działa?

Osocze jest główną częścią składową krwi. Zawiera ponad 60 naturalnych  substancji czynnych, które są niezbędne do naprawy tkanek, ich  przebudowy oraz regeneracji narządów. Wstrzykując dużą ich ilość miejscowo, doprowadzamy do regeneracji tych miejsc – a więc ich  odnowy. W ten sposób osiągany jest żądany efekt estetyczny.

Jak wygląda zabieg? 

Terapia polega na pobraniu krwi (ok. 6-18 ml), a następnie odwirowaniu  jej i oddzieleniu w ten sposób płytek od erytrocytów i leukocytów. W ten  sposób uzyskuje się wspomniane osocze bogatopłytkowe, które następnie  jest wstrzykiwane w skórę pacjenta. Dla komfortu stosuje się znieczulenie  miejscowe specjalnym kremem. Zabieg trwa 30-60 minut.

 

Co mówią nasi Pacjenci? 

„Na spotkaniu z panią doktor nie miałam wybranego zabiegu  tylko oczekiwania. Mam problemy z cerą od lat. Wcześniej słyszałam o  wampirzym liftingu tylko z jakiś portali o gwiazdach. Teraz wiem, że jest to  zabieg godny polecenia!” 

Ania

 

Zabieg osocze Olsztyn

Osocze bogatopłytkowe to zabieg uwielbiany przez celebrytów, który możemy wykonać również w Olsztynie.  Popularny „wampirzy lifting” ma sprawdzone efekty, a w dodatku jest zabiegiem  bezpiecznym – w końcu wykorzystujemy do niego wyłącznie własną krew i jej  dobroczynne działanie! To zabieg również bardzo komfortowy – ukłucia są łagodzone dzięki użyciu maści znieczulającej. Wampirzy lifting stosujemy z  powodzeniem również w naszym gabinecie. Zabieg osocze? Olsztyn? Zapraszamy na  Jaroszyka 3!

Wampirzy lifting Olsztyn – czy to jest dla Ciebie?

Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań i chcesz osiągnąć znaczną rewitalizację skóry twarzy lub skończyć z problemem nadmiernego wypadania  włosów – to jest propozycja dla Ciebie. Osocze Olsztyn to zabieg, który z pewnością wymaga konsultacji lekarskich i wywiadu, ale większość pacjentek może cieszyć się jego efektami i wraca do niego wielokrotnie. Wypróbuj jego efekty na własnej  skórze i sprawdź, co wampirzy lifting może zrobić dla Ciebie!

Zabiegi osocze w Olsztynie

Wampirzy lifting? Olsztyn? Zapraszamy na ten zabieg do naszego gabinetu na  Jaroszyka 3. Przed wdrożeniem leczenia czeka Cię spotkanie i szczegółowy wywiad  z lekarzem, który upewni się, że zabieg nie tylko może być przeprowadzony  bezpiecznie, ale i przyniesie efekty, których oczekujesz. Dopiero po tej konsultacji  przeprowadzane są zabiegi – czasem wystarczy jeden, zazwyczaj jednak wykonuje  się trzy w precyzyjnie ustalonych miejscach i w odpowiednich odstępach czasu.

Osocze w Olsztynie to precyzyjny zabieg, który może dać spektakularne efekty  każdemu, kto po niego sięgnie. Odmłodzenie twarzy, rewitalizacja, odzyskanie  włosów? Cokolwiek jest Twoim celem, wampirzy lifting może pomóc Ci go  osiągnąć. Wybierz nasz gabinet i zaufaj naszym specjalistom – jesteśmy przekonani,  że to będzie strzał w dziesiątkę!

I mamy nadzieję, że to docenisz i zrozumiesz.

UMÓW SIĘ